E-noviny

Nemáte chytrý telefon nebo tablet, přesto byste si rádi četli týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM kdykoliv na Vašem počítači nebo notebooku? Pak právě pro Vás jsou zde e-noviny.

Jak e-noviny fungují

E-noviny fungují velmi jednoduše. Stačí, když si na jakémkoliv počítači otevřete v internetovém prohlížeči stránku www.ddk.cz a přihlásíte se svým uživatelským jménem a heslem.

Ihned poté se Vám spustí moderní prohlížeč, ve kterém si můžete velmi jednoduše listovat v aktuálním vydání týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM. Každá stránka jde velmi pohodlně zvětšit, takže přečíst jakýkoliv text nebo prohlédnout si fotky nebude vůbec žádný problém.

Navíc v rolovací liště budete mít vždy po ruce celý archiv Vámi předplacených vydání novin. Kdykoliv se tak můžete vrátit
i do starších vydání týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM a připomenout si dřívější událost nebo si přečíst předcházející články.

E-noviny nijak nezatíží Váš počítač, nikam si nic nemusíte ukládat, stačí Vám běžné připojení k internetu a Vaši knihovnu s novinami budete mít vždy při ruce.

Cena předplatného:

Staňte se předplatitelem
Partneři
DOBRÝ DEN S KURÝREM look art Anywhere GoPay
© 2013 DOBRÝ DEN S KURÝREM, a. s., ISSN 1213-1385. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.